کتاب رهبری استراتژیک برای ایجاد ارزش تجاری

کتاب رهبری استراتژیک برای ایجاد ارزش تجاری

نام کتاب به لاتین: Strategic Leadership for Business Value Creation: Principles and Case Studies

نام کتاب به فارسی: رهبری استراتژیک برای ایجاد ارزش تجاری: اصول و مطالعات موردی

نویسندگان: دان آرگوس (Don Argus) – دنی سمسون (Danny Samson)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

این کتاب بر رهبری و استراتژی، حاکمیت شرکتی، تعالی عملیاتی و مسئولیت اجتماعی شرکت تمرکز دارد. در انجام این کار، هم دیدگاه‌های مفهومی و هم مطالعات موردی را در مورد این موضوعات ارائه می‌کند که مدیران تجاری را هدف قرار می‌دهد که می‌خواهند توسعه یابند و به سمت ارزش‌آفرینی موفق در نقش‌های رهبری خود رشد کنند.

این کتاب که توسط مدیر عامل سابق بانک ملی استرالیا (NAB)، دان آرگوس، و استاد دانشکده بازرگانی دنی سامسون تالیف شده است، بینش‌هایی در مورد عوامل رهبری استراتژیک ارائه می‌کند که در صورت اجرای موثر و در مقابل، تفاوت مهم و مثبتی ایجاد می‌کنند. زمانی اتفاق می افتد که رهبری/استراتژی ناکارآمد به کار گرفته شود. بدیهیات اصلی رهبری را پیشنهاد و نشان می دهد، و همچنین به توسعه پایدار به عنوان عنصری از استراتژی می پردازد. نویسندگان این کار را با توسعه و نشان دادن مفاهیم اصلی که به دو شرکت اصلی مطالعه موردی NAB و BHP مربوط می شود، انجام می دهند.

خوانندگان به طور خاص به عناصر اصلی رهبری و استراتژی و واقعیت مبتنی بر نحوه عملکرد آنها در مطالعات موردی علاقه مند خواهند شد. نویسندگان دیدگاه‌های خودی و رهبران را به این موضوعات می‌آورند، از جمله جداولی که ایجاد ارزش سهامداران، و منطق پشت تصمیم‌های استراتژیک، و همچنین رهبری سازمانی کلیدی و فرآیندهای تصمیم‌گیری استراتژیک را مستند می‌کنند.

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top