کتاب استراتژی‌های مقیاس‌بندی برای کارآفرینان اجتماعی

کتاب استراتژی‌های مقیاس‌بندی برای کارآفرینان اجتماعی

کارآفرینان اجتماعی اغلب هنگام تلاش برای مقیاس‌پذیری با مشکلاتی مواجه می‌شوند. دلیل این امر این است که مقیاس‌بندی فقط به تمایل کارآفرین برای رشد نیست، بلکه – و شاید مهم‌تر از آن – ظرفیت او برای توسعه یک استراتژی مقیاس‌بندی است که منعکس‌کننده درک مؤلفه‌های مختلفی است که باید با آن تنظیم شوند. دستیابی به اهداف مقیاس بندی زمانی که کارآفرینان تصمیم گرفتند تأثیر شرکت خود را مقیاس‌بندی کنند، باید قابلیت‌های جدیدی را برای دسترسی به منابع و مهارت‌های جدید توسعه دهند.

 

این کتاب به کارآفرینان اجتماعی کمک می‌کند تا با ارائه یک رویکرد بازار دقیق و سه مرحله‌ای برای مقیاس‌بندی، استراتژی‌های مقیاس‌بندی مؤثر ایجاد کنند. موارد مبتنی بر کارآفرینان اجتماعی که با موفقیت در بازارهای کم درآمد در آمریکای لاتین کار کرده‌اند، سپس سه استراتژی اصلی را برای افزایش تأثیر نشان می‌دهند: ایجاد مشترک در زمینه‌های کم درآمد، تأثیر جمعی، و تکرار مدل‌های کسب‌وکار. رویکرد بازار به مقیاس‌بندی که در این کتاب توضیح داده شده است، بر اساس نظریه تأثیر مذاکره برای منابع، همانطور که در این کتاب معرفی شده است، و مطالعه مربوط به بیش از ۱۰۰ کارآفرین در منطقه آمریکای لاتین است.

 

این کتاب با ارائه یک رویکرد مفهومی سه مرحله‌ای به‌عنوان راهنمایی برای تأمل در مورد مطالعات موردی عملی، برای دانشگاهیان کسب‌وکار، رهبران انکوباتورها و کسانی که با کارآفرینان اجتماعی کار می‌کنند و همچنین خود کارآفرینان اجتماعی فعلی و مشتاقی که به دنبال بهبود شیوه‌های مدیریتی خود هستند، جذاب است. تا تأثیر آنها را مقیاس بندی کند.

 

 

نام کتاب به لاتین:  Scaling Strategies for Social Entrepreneurs: A Market Approach

نام کتاب به فارسی: استراتژی‌های مقیاس‌بندی برای کارآفرینان اجتماعی: رویکرد بازار

نویسندگان: اورس یاگر (Urs Jäger) – فیلیپه سیمز (Felipe Symmes) – گیلرمو کاردوزا (Guillermo Cardoza)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۱۹ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top