کتاب راهبرد استراتژی دیجیتال

کتاب راهبرد استراتژی دیجیتال

با وجود تهدید گسترده اختلال، بسیاری از شرکت‌های بزرگ در صنایع سنتی موفق شده‌اند کسب‌وکار خود را به روش‌های واقعاً دگرگون‌کننده دیجیتالی کنند.

نیویورک تایمز که سابقاً سنگر رسانه های سنتی بود، یک محصول دیجیتالی پر رونق را در پشت یک دیوار پرداخت که با دقت طراحی شده ایجاد کرده است. Best Buy در مواجهه با تهدید آمازون، تجارت خود را متحول کرده است. جان دیر یک بازوی تجزیه و تحلیل داده را برای تکمیل تجارت تجهیزات کشاورزی خود تشکیل داده است. و گلدمن ساکس و بسیاری دیگر از فناوری‌های دیجیتال برای تجسم مجدد کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند. در Driving Digital Strategy، سونیل گوپتا، استاد مدرسه بازرگانی هاروارد، یک چارچوب عملی برای پیروی از رهبری آنها ارائه می دهد.

برای بیش از یک دهه، گوپتا تحول دیجیتال را در ۵۰۰ شرکت Fortune مطالعه کرده است. او می داند چه چیزی کار می کند و چه چیزی نه. صرفاً پرداختن به دیجیتال یا راه‌اندازی یک واحد کوچک مستقل، که بسیاری از شرکت‌ها انجام می‌دهند، موفقیتی به همراه نخواهد داشت. در عوض باید اساساً هسته کسب و کار خود را تغییر دهید و اطمینان حاصل کنید که استراتژی دیجیتال شما تمام جنبه های سازمان شما را تحت تأثیر قرار می دهد: مدل کسب و کار، زنجیره ارزش، روابط با مشتری و فرهنگ شرکت. گوپتا ضمن ارائه نکات ناوبری و بهترین شیوه ها در طول مسیر، هر جنبه را با جزئیات واضح پوشش می دهد.

پر شده از مطالعات موردی غنی و روشنگر شرکت‌هایی که در خط مقدم تحول دیجیتال هستند، Driving Digital Strategy راهنمای جامعی است که شما برای استفاده کامل از فرصت‌های بی‌حد و مرزی که عصر دیجیتال فراهم می‌کند به آن نیاز دارید.

 

نام کتاب به لاتین: Driving Digital Strategy: A Guide to Reimagining Your Business

نام کتاب به فارسی: راهبرد استراتژی دیجیتال: راهنمایی برای تجسم مجدد کسب و کار شما

نویسندگان: سونیل گوپتا (Sunil Gupta)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۱۸ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top