کتاب تجزیه و تحلیل هوش تصمیم و پیاده سازی مدیریت استراتژیک کسب و کار

کتاب تجزیه و تحلیل هوش تصمیم و پیاده سازی مدیریت استراتژیک کسب و کار

نام کتاب به لاتین: Decision Intelligence Analytics and the Implementation of Strategic Business Management

نام کتاب به فارسی: تجزیه و تحلیل هوش تصمیم و پیاده سازی مدیریت استراتژیک کسب و کار

نویسندگان: پی. ماری جیانتی (P.Mary Jeyanthi) – تانوپریا چودوری (Tanupriya Choudhury) – دیو هک پولی (Dieu Hack-Polay) – تی پی سینگ (T P Singh) – شیخ ابوجر (Sheikh Abujar)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۲ میلادی

این کتاب چارچوبی را برای توسعه یک استراتژی تحلیلی ارائه می‌کند که شامل طیف وسیعی از فعالیت‌ها، از تعریف مسئله و جمع‌آوری داده‌ها گرفته تا ذخیره‌سازی، تجزیه و تحلیل و تصمیم‌گیری است. نویسندگان بهترین شیوه ها را در استراتژی های تجزیه و تحلیل تیم مانند ارزیابی بازیکن، استراتژی بازی، و آموزش و عملکرد بررسی می کنند. آنها همچنین روشی را بررسی می‌کنند که در آن سازمان‌ها می‌توانند از تجزیه و تحلیل برای ایجاد درآمد اضافی و عملکرد مؤثرتر استفاده کنند.

نویسندگان کلیدهایی را برای ایجاد و سازماندهی تجزیه و تحلیل هوشمند تصمیم گیری ارائه می‌دهند که بینش‌هایی را در مورد تمام بخش های یک سازمان ارائه می‌دهد. این کتاب معیارها و ابزارهای ارزیابی و انتخاب فناوری‌های تجزیه و تحلیل هوشمند تصمیم و کاربرد استراتژی‌ها برای پرورش فرهنگی را بررسی می‌کند که تصمیم‌گیری مبتنی بر داده را در اولویت قرار می‌دهد. هر فصل به دقت بخش بندی شده است تا خواننده را قادر سازد تا دانشی در زمینه هوش تجاری، تصمیم گیری و هوش مصنوعی در زمینه مدیریت استراتژیک به دست آورد.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top