کتاب عبور از شکاف

کتاب عبور از شکاف

نام کتاب به لاتین: Crossing the Chasm, 3rd Edition: Marketing and Selling Disruptive Products to Mainstream Customers

نام کتاب به فارسی: عبور از شکاف، ویرایش سوم: بازاریابی و فروش محصولات مخرب به مشتریان جریان اصلی

نویسنده: جفری آ. مور  (Geoffrey A. Moore)

زبان: انگلیسی

سال نشر:۲۰۱۴ میلادی

کتاب مقدس برای آوردن محصولات پیشرفته به بازارهای بزرگتر – اکنون با بینش های جدید نسبت به واقعیت های بازاریابی با فناوری پیشرفته تجدید نظر شده و به روز شده است.

جفری آ. مور در «عبور از شکاف» نشان می‌دهد که در چرخه زندگی پذیرش فناوری – که با مبتکران شروع می‌شود و به سمت پذیرندگان اولیه، اکثریت اولیه، اکثریت دیررس و عقب‌مانده می‌رود – شکاف بزرگی بین پذیرندگان اولیه و اکثریت اولیه وجود دارد. . در حالی که پذیرندگان اولیه مایلند برای مزیت اول بودن فداکاری کنند، اکثریت اولیه منتظر می‌مانند تا بدانند که این فناوری در واقع بهبودهایی را در بهره‌وری ارائه می‌دهد. چالش نوآوران و بازاریابان این است که این شکاف را محدود کنند و در نهایت پذیرش را در هر بخش تسریع کنند.

این نسخه سوم آثار کلاسیک مور را با ده ها نمونه جدید از موفقیت ها و شکست ها، استراتژی های جدید برای بازاریابی در دنیای دیجیتال و جدیدترین بینش ها و یافته های مور به روز می کند. او همچنین شامل دو ضمیمه جدید می‌شود، اولی ایده‌های عبور از شکاف را به کاری که متعاقباً در Inside the Tornado او منتشر شد، وصل می‌کند، و دومی کار پیشگامانه اخیر خود را برای مدل‌های پذیرش فناوری برای بازارهای مصرفی با فناوری پیشرفته ارائه می‌کند.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top