کتاب استراتژی ساده­ و بهتر: راهنمای مبتنی بر ارزش برای عملکرد استثنایی

کتاب استراتژی ساده و بهتر

نام کتاب به لاتین: Better, Simpler Strategy A Value-Based Guide to Exceptional Performance

نام کتاب به فارسی: استراتژی ساده­ و بهتر: راهنمای مبتنی بر ارزش برای عملکرد استثنایی

نویسنده: فلیکس اوبرهولزر جی (Felix Oberholzer-Gee)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

تقریباً در هر بخش تجاری و گوشه‌ای از اقتصاد جهان، موفق‌ترین شرکت‌ها به طور چشمگیری از رقبای خود بهتر عمل می‌کنند. راز آنها چیست؟ در استراتژی بهتر.
استاد دانشکده تجارت هاروارد نشان می‌دهد که چگونه شرکت‌ها با انجام کارهای کمتر به موفقیت بیشتری دست می‌یابند. در زمانی که تغییرات سریع تکنولوژیکی و رقابت جهانی، تهدیدی برای از بین بردن روش‌های سنتی تجارت است، این شرکت‌ها استراتژی‌های بسیار ساده‌ای را دنبال می کنند. در زمانی که بسیاری از مدیران برای غرق نشدن در دریاهای وسیع پروژه‌ها و ابتکارات تلاش می‌کنند، این بنگاه‌ها از قوانین ساده‌ای پیروی می‌کنند که به آنها کمک می‌کند ایده‌هایی را که واقعاً تفاوت ایجاد می‌کنند انتخاب کنند.

استراتژی بهتر و ساده تر، ابزار ساده‌ای به نام ارزش را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد که هر سازمانی می‌تواند از آن برای موثرتر و اجرای آسان‌تر استراتژی‌های خود استفاده کند. بر اساس مکانیزم‌های مالی اثبات شده، معیارهای ارزشی به مدیران کمک می‌کند تا تصمیم بگیرند که کجا توجه خود را متمرکز کنند و چگونه مزیت رقابتی کسب و کار خود را عمیق تر کنند.

اوبِرهولزر نشان می‌دهد شرکت‌هایی که برنده می شوند، با افزایش تمایل به پرداخت، ارزش برای مشتریان ایجاد می‌کنند و با کاهش تمایل به فروش، ارزش استعدادها را فراهم می‌کنند.
کتاب استراتژی ساده و بهتر با تصویری مفید و مثال های مفید در صنایع و موقعیات متفاوت توضیح می دهد که چگونه این اقدامات کلیدی شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا استراتژی‌ها و عملیات خود را بسنجند و بهبود بخشند. این کتاب راهنمای ضروری شما برای تصمیم گیری‌های استراتژیک بهتر است.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top