کتاب روانشناسی اهمال کاری

کتاب روانشناسی اهمال کاری

نام کتاب به لاتین: The Psychology of Procrastination: Understand Your Habits, Find Motivation, and Get Things Done

نام کتاب به فارسی: روانشناسی اهمال کاری: عادات خود را درک کنید، انگیزه پیدا کنید و کارها را انجام دهید.

نویسنده: هایدن فینچ (Hayden Finch)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

اهمال کاری خود را درک کنید و به بهره وری برسید. بسیاری از عوامل مختلف می توانند باعث به تعویق انداختن کار شوند. خبر خوب این است که شما تنبل یا بی انضباط نیستید و می توانید به بهره وری واقعی برسید. عوامل روانشناختی که عادات به تعویق انداختن شما را تحریک می‌کند را کشف کنید و رازهای غلبه بر آن‌ها را باز کنید. با این رویکرد مبتنی بر تحقیق، می‌توانید یاد بگیرید که از تعویق انداختن، پروژه‌ها را به پایان برسانید و به اهداف خود برسید.

با باز کردن فرآیندهای فکری رایج و موانع عاطفی که شما را در چرخه‌های رفتار مشکل‌ساز به دام می‌اندازند، شروع کنید. این آگاهی را در هر مرحله از انجام کارها با استفاده از تکنیک‌های مبتنی بر شواهد عملی که به دلایل ریشه‌ای اهمال کاری و مشکلات مدیریت زمان می‌پردازد، اعمال کنید. وقتی به شما قدرت داده شود که با مغزتان کار کنید، نه در مقابل آن، می‌توانید کنترل را در دست بگیرید و تغییرات پایدار ایجاد کنید.

این انتخاب قدرتمند در کتاب های روانشناسی به شما کمک می‌کند:

مسائل اصلی را بررسی کنید – به مسائل احتمالی سلامت روان که اغلب اهمال‌کاری را تشدید می‌کنند، مانند عزت نفس پایین، افسردگی، اضطراب و دیگران عوامل نگاه کنید.

گام به گام موفق شوید: اولویت بندی کنید، انگیزه پیدا کنید، بر اجتناب غلبه کنید، شروع کنید، تمرکز کنید، دنبال کنید و تمام کنید.

چشم انداز پیدا کنید – حکایات زندگی واقعی افرادی را که با اهمال کاری دست و پنجه نرم می کنند کاوش کنید تا بینشی در مورد نحوه کارکرد آن در زندگی خود به دست آورید تا به شما کمک کنند علل آن را شناسایی کنید.

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top