کتاب زندگی تان را برنامه ریزی کنید

کتاب زندگی تان را برنامه ریزی کنید.

نام کتاب به لاتین: Plan and Organize Your Life Achieve Your Goals by Creating Intentional Habits and Routines for Success

نام کتاب به فارسی: زندگی تان را برنامه ریزی کنید: ایجاد عادات و روال‌های آگاهانه برای رسیدن به اهداف

نویسنده: بئاتریس ناوجلایت (Beatrice Naujalyte)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

اگر می‌خواهید شیوه زندگی واقعی خود را تغییر دهید، با عادات خود شروع کنید. با نحوه بهره گیری بیشتر از زندگی آشنا شوید، روزهای خود را  آگاهانه طراحی کنید و کارهای معنادار خلق کنید.

برنامه ریزی برای موفقیت را شروع کنید. کتاب برنامه ریزی و سازماندهی زندگی خود، یک “کتاب مقدس برنامه ریزی” جامع و تعاملی است که حاوی توصیه های اثبات شده در مورد چگونگی سازماندهی، چگونگی پذیرش عادات ساده و نحوه کار در جهت بهبود خود و توسعه شخصی واقعی است.

 

سوال: کتاب دیگه‌ای درباره‌ی عادت دارید؟

بله که داریم، برای دیدن یه کتاب دیگه درباره‌ی عادت کلیک کنید.

 

زندگی خود را سازماندهی کنید. در برنامه ریزی و سازماندهی زندگی خود، بترایس ناوجالیت، ما را با چهار ستون یک زندگی آگاهانه آشنا می کند: برنامه ریزی، سازماندهی، بهره وری و روال عادی. با استفاده از این ابزارهای ساده، می توانید بر همه چیز از یادداشت برداری موثر تا سازماندهی مینیمالیستی فضای کار مسلط شوید.

سیستمی طراحی کنید که برای شما مناسب باشد. این کتاب راهنمای نهایی برای توسعه یک سیستم برنامه ریزی برای اجرای موثر اهداف روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه است. این کتاب به شما کمک می کند تا با ایجاد عادات جدید و تعیین اهداف واقع بینانه، کوچکترین و بزرگترین اهداف خود را به انجام برسانید.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top