کتاب خود انضباطی آگاهانه

کتاب خود انضباطی آگاهانه

اگر می خواهید هدفمند زندگی کنید، عادت های خوب بسازید و به اهداف خود برسید، یک مهارت مهمتر از هر چیز دیگری وجود دارد: خود انضباطی.

انضباط نفس در مورد تنبیه نیست، بلکه در مورد احترام به خود است. این در مورد انعطاف ناپذیر بودن نیست، بلکه این است که بهترین زندگی خود را داشته باشید. این ابرقدرت تمرکز در دنیای حواس‌پرتی است – به شما این امکان را می‌دهد که بر تعلل‌ها، بهانه‌ها، عادت‌های بد، انگیزه کم، شکست‌ها و شک و تردید به خود غلبه کنید. با استفاده از آن، حتی در مواقعی که کمترین الهام را دارید، می توانید در مسیر ارزش ها و اهداف خود بمانید.

انضباط شخصی به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید چه کسی می خواهید باشید و به جای اینکه به صورت پیش فرض زندگی کنید، بر اساس طراحی زندگی کنید.

به عنوان یک معلم مدیتیشن و مربی خود انضباطی، جیووانی دینستمن به مدیران صندوق های تامینی، مدیران عامل، کارآفرینان، متخصصان جاه طلب، هنرمندان و ورزشکاران حرفه ای کمک کرده است تا زندگی متمرکز و منظم تری داشته باشند. از سال ۲۰۱۴ او با موفقیت به مردم آموزش می دهد تا بر حواس پرتی ها، اهمال کاری ها، شک به خود، ترس و سایر اشکال خود خرابکاری غلبه کنند. با هر چالش خود انضباطی که با آن روبرو هستید، هر بهانه ای که به خود می گویید – خود انضباطی ذهنی مجموعه ای از این همه سال تجربه است که به ابزاری برای استفاده شما تبدیل شده است.

این کتاب انقلابی یک راهنمای جامع و کاربردی برای شما است تا نظم و انضباط خود را به روشی متعادل توسعه دهید – بدون اینکه خودتان را مورد ضرب و شتم قرار دهید. بر استفاده از ذهن آگاهی و آگاهی به عنوان مؤلفه های کلیدی برای ایجاد عادات، به جای نیرومندی و اراده تأکید می کند. اگر روش‌های دیگر را امتحان کرده‌اید و شکست خورده‌اید، این برای شماست.

این کتابچه راهنمای زندگی هدفمند شامل موارد زیر است:

بیش از ۵۰ تمرین گام به گام

بیش از ۱۰۰ تصویر و نمودار

پیوندهایی به مطالعات علمی در مورد هر موضوع

مثال‌های بسیار بسیار – همه برای اینکه بتوانید همه این دانش را تا حد ممکن آسان کنید و زندگی روزمره خود را متحول کنید.

اگر روش‌های دیگری را امتحان کرده‌اید (صبح معجزه‌آسا، عادت‌های اتمی، غریزه اراده، عادت‌های کوچک، انضباط آزادی است، قلاب، نمی‌تواند به من صدمه بزند) و به نتایجی که دنبال می‌کردید نرسیدید، این برای شماست. خود انضباط آگاهانه بسیار فراتر از ایجاد عادات، مدیریت زمان و مجبور کردن خود است. ملایم تر، قابل دستیابی تر است و ریشه در زندگی هدفمند دارد.

 

نام کتاب به لاتین: Mindful Self-Discipline: Living with Purpose and Achieving Your Goals in a World of Distractions

نام کتاب به فارسی: خود انضباطی آگاهانه: زندگی با هدف و دستیابی به اهداف خود در دنیایی از حواس پرتی

نویسنده: جیووانی دینستمن (ِGiovanni Dienstmann)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top