وایت پیج شماره ۲۴

چهار نکته برای افزایش فروش در خرده فروشی‌ها

یکی از جذابیت‌های این‌که به کار آزاد رو می‌آورید یا کسب‌وکاری را راه می‌اندازید، این است که افراد دیگر به‌ویژه کسانی که در بخش فروش دخیل هستند، اغلب نوع کار و رؤیاهای خود را از شما پنهان نگه می‌دارند. اغلب آنان فقط در حال انجام این کار هستند، رؤیاپردازی! و هیچ تصمیمی مبنی بر تلاش برای تحقق آن رؤیاها ندارند. درواقع برخی افراد، در آستانه‌ی شیرجه رفتن هستند تا زمانی که به این نتیجه می‌رسند که به تخته‌ی شیرجه چسبیده‌اند.

گاهی اگر تصمیم گرفته باشند طرح‌ها و اندیشه‌هایشان را عملی کنند، می‌بینند که در حقیقت آن طرح‌ها و اندیشه‌ها کابوس بوده است. منظورم این است که آیا تابه‌حال به‌راستی فکر کرده‌اید راه انداختن یک موسسه‌ی نشر شبیه به چیست؟ این کار شبیه به باز کردن درِ اتاق نشیمن خود هر شب به روی آدم‌هایی تکراری است، خواه آنان را دوست داشته باشید خواه نه!

بااین‌همه، فرصت‌های مناسبی برای تبدیل مهارت‌های فروش در یک کار وجود دارد. در این وایت پیج قصد داریم کاری را که اغلب فروشندگان داوطلب درباره‌اش فکر می‌کنند مثال بزنیم، یعنی خرده‌فروشی یا مشاوره در مورد چیزهایی که آنان را به هیجان می‌آورد.

بنابراین اگر می‌خواهید نمایشگاه آثار هنری یا فروشگاه عتیقه بازکنید، یا اگر تمایلتان به طراحی و نصب تجهیزات آشپزخانه یا حیاط آرایی است، بدانید معدود کسانی بوده‌اند که طرح‌هایشان را عملی کرده‌اند و به‌اندازه‌ی کافی فروش داشته‌اند تا به زندگی دلخواه خود دست یابند، درآمدی مناسب کسب کنند و به‌عنوان چیزی بیش از یک روزنه‌ی امید با لطف وزیر دارایی، حقوق بازنشستگی خوبی نیز عایدشان شود.

نمی‌توانی فقط از مشتریان بپرسی چه می‌خواهند و بعد سعی کنی آن را در اختیارشان قرار دهی؛ لذا برای آنکه بهتر با مشتریانتان ارتباط برقرار، نیازهایشان را برطرف و محصولات خود را به فروش برسانید، به نکات زیر با دقت توجه فرمایید.

 

برای مطالعه ادامه محتوا فایل زیر را دانلود کنید.

 دانلود وایت پیج شماره ۲۴، چهار نکته برای افزایش فروش در خرده فروشی‌ها.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top