کتاب ارتباطات بازاریابی در اقتصادهای نوظهور

کتاب ارتباطات بازاریابی در اقتصادهای نوظهور

نام کتاب به لاتین: Marketing Communications in Emerging Economies

نام کتاب به فارسی: ارتباطات بازاریابی در اقتصادهای نوظهور

زبان: انگلیسی

نویسندگان: توماس آنینگ دورسون (Thomas Anning-Dorson) – رابرت ای. هینسون (Robert E. Hinson) – هنری بوتنگ (Henry Boateng) – آلبرت آنانی بوسمن (Albert Anani-Bossman) – آیچاجان کرگیز (Ayca Can Kirgiz) – میناکشی گوجرال (Meenakshi Gujral)

سال نشر:۲۰۲۱ میلادی

اولین مورد از این اثر دو جلدی، نظریه‌ها و مفاهیم ارتباطی بازاریابی را که در زمینه‌های اقتصاد نوظهور برجسته هستند، به نمایش می‌گذارد و فرصت‌ها و چالش‌های موجود در این بازارها را برجسته می‌کند. این مجموعه با ارائه مفهوم و اهمیت متمایز به عمل و تئوری ارتباطات بازاریابی در اقتصادهای نوظهور، موضوعات اساسی ارتباطات بازاریابی و همچنین محیط گسترده تر ارتباطات بازاریابی و نحوه تأثیر آنها بر توسعه و اجرای استراتژی ارتباطی را معرفی می‌کند.

با مشارکت کنندگانی از رشته های مختلف، این کتاب اهمیت پیوند ایجاد ارزش مشتری، فرهنگ ملی و فرآیند مدیریت را با استراتژی ارتباطات بازاریابی مشخص می کند. این نقش مهم تحقیق، روندهای تغییر در ارتباطات بازاریابی در عصر دیجیتال و فرصت های ارتباطی برای برندهای کوچک و بزرگ را برجسته می کند. این کتاب یک ابزار مفید برای مدیران سازمانی، مربیان، دانش‌آموزان، سیاست‌گذاران و کسب‌وکارها در زمینه ارتباطات بازاریابی در بازارهای نوظهور است.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top