کتاب هنر جنگ های تجاری

کتاب هنر جنگ های تجاری

نام کتاب به لاتین: The Art of Business Wars: Battle-Tested Lessons for Leaders and Entrepreneurs from History’s Greatest Rivalries

نام کتاب به فارسی: هنر جنگ های تجاری: درس های آزمایش شده در نبرد برای رهبران و کارآفرینان از بزرگترین رقابت های تاریخ

نویسنده: ودیوید براون (David Brown)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

تجارت مبارزه برای بقا است. در تجارت مانند جنگ، رهبران اراده خود را در تعقیب نتایج متضاد مطابقت می‌دهند، استراتژی‌ها را طراحی می‌کنند و منابع را برای پیروزی به کار می‌گیرند. موفقیت می تواند کوچکترین جزئیات را روشن کند. یک اشتباه تاکتیکی می تواند یک امپراتوری را سرنگون کند. در نهایت، یک طرف پیروز می شود – و پیروزی تنها چیزی است که اهمیت دارد.

 

دیوید براون، مجری پادکست پرطرف دار جنگهای تجاری، برخی از بزرگترین رقابت‌های تجاری تاریخ را با استفاده از بینش‌ها و توصیه‌های عمل‌گرایانه استراتژیست نظامی چینی سان تزو به طرز ماهرانه‌ای به تصویر می‌کشد. هر رقابتی که او بررسی می‌کند، داستان ترکیبی از هوش، استراتژی‌ها و منابع را روایت می‌کند. براون ظهور شرکت‌هایی را که رقبا را مغلوب می‌کنند، برنامه‌های نوآورانه تدوین می‌کنند و برای همگام شدن با نیازهای اجتماعی در حال تغییر وفق می‌دهند، شرح می‌دهد. هدف؟ جلوتر از رقابت بمانید و به عنوان یک غول صنعت پیروز ظاهر شوید.

 

براون با گردآوری بینش‌های قدرتمند کشف‌شده در طی صدها قسمت و بیش از یک سال تحقیق عمیق، فرمولی برای جنگ‌های تجاری ایجاد کرده است که از تاریخ عامه‌پسند به‌عنوان قلابی برای جذب خوانندگان استفاده می‌کند. داستان‌های موجود در این کتاب بسیار جذاب هستند.، اما درس‌هایی که ما از آن‌ها می‌گیریم – در مورد قاطعیت، نبوغ، صبر، ظرافت و سایر ویژگی‌هایی که به یک شرکت پیروز کمک می‌کند- بسیار ارزشمند است، خواه شما یک فریلنسر نرم‌افزاری باشید یا مدیرعامل یک تولیدکننده چندملیتی.

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top