کتاب شیوه روابط عمومی دولت

کتاب شیوه روابط عمومی دولت

نام کتاب به لاتین: The Practice of Government Public Relations

نام کتاب به فارسی: شیوه روابط عمومی دولت

نویسندگان: مردِخای لی (Mordecai Lee) – گرانت نیلی (Grant Neeley) – کِندرا استوارت (Kendra Stewart)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

شیوه روابط عمومی دولت، نشان می‌دهد که مدیر دولت قرن ۲۱ برای رسیدگی به زمینه‌های متغیر ارتباطات دولتی به ابزارهای جدیدی نیاز دارد. این برنامه به مدیران عمومی با استفاده از روابط عمومی به عنوان ابزاری برای پیشبرد اهداف آژانس‌های عمومی، از جمله روابط رسانه‌ای، مردم مطلع، برند عمومی، گوش دادن به شهروندان و مدیریت بحران، کمک می‌کند.

در حالی که هیچ مدیری نمی‌تواند در همه زمینه‌های مدیریت دولتی متخصص باشد، این کتاب به مدیران کمک می‌کند تا بدانند کدام ابزارهای ارتباطی خارجی برای پیشبرد مأموریت و نتایج سازمان‌های خود در دسترس است.
نویسندگان استدلال می‌کنند که فعالیت‌های روابط عمومی دولت می‌تواند به سه هدف کلی برسد: فعالیت های اجباری که از حکمرانی حمایت می‌کنند. فعالیت‌های اختیاری که وسیله ای عملگرا برای بهبود نتایج، ورودی‌ها و تأثیرات سیاست ارائه می‌دهد؛ و فعالیت‌های خطرناک اما قدرتمندی که ممکن است در خدمت منافع سیاسی باشد.

کتاب روابط عمومی دولت، برای کمک به مدیران دولتی در سطوح مختلف مدیریتی که به دنبال تخصص در روابط عمومی هستند، کسانی که به دفاتر ارتباطات اختصاص داده‌ شده‌اند و مدیران برنامه‌ها که به دنبال راه‌های نوآورانه و مقرون‌به‌صرفه برای اجرای مأموریت‌های برنامه‌ای خود هستند، طراحی‌شده است. همچنین برای دانشجویان مدیریت که در آینده کارمندان دولت خواهند شد، موردتوجه قرار خواهد گرفت.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top