دانلود کتاب اکسل 2019 برای مسائل آماری در مدیریت منابع انسانی: راهنمای حل مشکلات عملی

کتاب اکسل ۲۰۱۹ برای مسائل آماری در مدیریت منابع انسانی

نام کتاب به لاتین: Excel 2019 for Human Resource Management Statistics: A Guide to Solving Practical Problems

نام کتاب به فارسی: اکسل ۲۰۱۹ برای مسائل آماری در مدیریت منابع انسانی: راهنمای حل مشکلات عملی

نویسندگان: توماس جِی. کوئرک (Thomas J. Quirk) – جولی پالمر اسکایلر (Julie Palmer-Schuyler)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

این کتاب قابلیت های Microsoft Excel را در آموزش آمار مدیریت منابع انسانی به طور موثر نشان می دهد. مانند کتاب Excel 2016 که قبلاً برای آمار مدیریت منابع انسانی منتشر شده بود، این کتاب یک راهنمای گام به گام و تمرین محور برای دانش آموزان و متخصصانی است که برای حل مشکلات عملی مدیریت منابع انسانی نیاز به تسلط بر Excel دارند. اگر درک آمار قوی ترین گزینه شما نیست، تمایل خاصی به ریاضی ندارید، یا اگر مراقب کامپیوتر هستید، این کتاب مناسب شماست.

Excel، یک برنامه رایانه‌ای گسترده برای دانشجویان و مدیران، همچنین یک ابزار آموزشی و یادگیری مؤثر برای تجزیه و تحلیل کمی در دوره‌های مدیریت منابع انسانی است. توانایی محاسباتی قدرتمند و توابع گرافیکی‌، آمار یادگیری را بسیار ساده تر از سال های گذشته کرده است. با این حال، Excel 2019 برای آمار مدیریت منابع انسانی: راهنمای حل مشکلات عملی، چاپ دوم، با آموزش نحوه استفاده از Excel در تکنیک‌های آماری لازم در دوره‌ها و کار، از این پیشرفت‌ها استفاده می‌کند.

هر فصل فرمول‌های آماری را توضیح می‌دهد و خواننده را راهنمایی می‌کند تا از دستورات Excel برای حل مشکلات خاص مدیریت منابع انسانی استفاده کند. مشکلات تمرین در پایان هر فصل با راه حل های آن‌ها در ضمیمه ارائه شده است. به طور جداگانه، یک آزمون تمرین کامل (همراه با پاسخ در ضمیمه) وجود دارد که به خوانندگان اجازه می‌دهد آنچه آموخته‌اند را آزمایش کنند.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top