کتاب راهنمای آرمسترانگ در زمینه مدیریت منابع انسانی (چاپ پانزدهم)

کتاب راهنمای آرمسترانگ در زمینه مدیریت منابع انسانی (چاپ پانزدهم)

نام کتاب به لاتین: Location Based Marketing For Dummies

نام کتاب به فارسی: راهنمای آرمسترانگ در زمینه مدیریت منابع انسانی (چاپ پانزدهم)

نویسندگان: مایکل آرمسترانگ (Michael Armstrong) – استفن تِیلور (Stephen Taylor)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۰ میلادی

راهنمای عملکرد منابع انسانی آرمسترانگ پرفروش ترین و قطعی ترین منبع برای دانشجویان و متخصصان منابع انسانی است که به خوانندگان در درک و پیاده سازی منابع انسانی در ارتباط با نیازهای کسب و کار کمک می‌کند. این شامل همه زمینه‌های ضروری برای عملکرد منابع انسانی مانند قانون اشتغال، روابط کارکنان، یادگیری و توسعه، مدیریت عملکرد و پاداش، و همچنین مهارت های منابع انسانی مورد نیاز برای اطمینان از موفقیت حرفه‌ای، از جمله رهبری، مدیریت تعارض، مصاحبه است. و با استفاده از آمار این کتاب با رنگ آمیزی کامل و با طیف وسیعی از ویژگی‌های آموزشی برای تثبیت یادگیری (به عنوان مثال جعبه های مرور منبع، نکات کلیدی یادگیری، خلاصه و مطالعات موردی از سازمان های بین المللی مانند IBM ، HSBC و جانسون و جانسون)، این ویرایش پانزدهم را به طور کامل به روز می‌کند.

فصل‌هایی درباره نقش مدیریت منابع انسانی مدیران خط، منابع انسانی مبتنی بر شواهد، e-HRM و شکاف دستمزد جنسیتی، مطالعات موردی بیشتر و محتوای به روز شده که آخرین تحقیقات و تحولات را پوشش می‌دهد.

کتاب راهنمای آرمسترانگ در زمینه مدیریت منابع انسانی با نقشه و استانداردهای حرفه ای موسسه Chartered of Personnel and Development (CIPD) مطابقت دارد و هم برای متخصصان و هم برای دانشجویان هر دو مقطع کارشناسی و مدارک حرفه ای سطح مناسب است.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top