کتاب تئوری تبلیغات

کتاب تئوری تبلیغات

نام کتاب به لاتین: Advertising Theory

نام کتاب به فارسی: تئوری تبلیغات

نویسنده: شِلی راجرز (Shelly Rodgers) – اِستِر تورسون (Esther Thorson)

سال نشر: ۲۰۱۹ میلادی

نظریه تبلیغات ، اکتشافات دقیق و جاری از نظریه های کلیدی در حوزه تبلیغات را ارائه می دهد. این کتاب با رویکردهای نظری اولیه تبلیغات ، شناخت کاملی از ادبیات گسترده در این منطقه ارائه می دهد. ویراستاران این نسخه را به عنوان مجموعه ای برای مقایسه و ارزیابی نظریه های تبلیغات در یک ارائه جامع و ساختار یافته توسعه داده اند. این نسخه با فصل های جدیدی در مورد اشکال تبلیغات ، نظریه ها و مفاهیم و تأکید بر نقش فناوری جدید، به گونه ای منحصر به فرد جهت ارائه نمای کلی از نظریه تبلیغات قرار گرفته است.

با استفاده از ماتریس متقاعدسازی مک گوایر به عنوان مدل ساختاری هر فصل ، دیدگاهی وسیع تر ارائه می‌دهد که از طریق آن می توان پدیده تبلیغات را در محیط های مختلف مشاهده کرد. در هر حوزه نظریه تبلیغات-و در زمینه های تبلیغاتی-هر دو رویکرد سنتی و غیر سنتی مورد بحث قرار می‌گیرد، از جمله تبلیغات دهان به دهان الکترونیکی ، تبلیغات ایجاد شده توسط کاربران و زمینه های تبلیغات رسانه های اجتماعی.

این کتاب شامل تعادل نظریه و عمل است که به ارائه دانش عملی از رویکردهای اصلی نظری کمک می کند و به خوانندگان کمک می کند تا ادبیات وسیع تبلیغات را با درک عمیق مطالعات موردی و مثالهای کاربردی در هر فصل ترکیب کنند. همچنین به تبلیغات موبایلی در زمینه وسیع تری فراتر از کلاس درس نگاه می کند و زمینه های جدیدی مانند تبلیغات بومی ، تبلیغات سیاسی ، تبلیغات موبایلی و بازی های ویدئویی دیجیتال را بررسی می‌کند.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top