کتاب کتاب کار مثبت اندیشی

کتاب کتاب کار مثبت اندیشی

نام کتاب به لاتین: The Positive Thinking Workbook: Quiet Your Inner Critic and Build a Strong Foundation for a Positive Mindset (Workbook Series)

نام کتاب به فارسی: کتاب کار مثبت اندیشی: منتقد درونی خود را ساکت کنید و پایه ای قوی برای ذهنیت مثبت بسازید (مجموعه کتاب کار)

نویسنده:  Alexa Brand, MS, LMFT

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

تمرین‌هایی که به شما کمک می‌کند منتقد درونی خود را ساکت کنید و مثبت فکر کنید استرس، اضطراب و افسردگی شما را کاهش می‌دهد و در عین حال انگیزه، سلامتی و رضایت شما از زندگی را با قدرت تفکر مثبت بهبود می‌بخشد. این کتاب کار آسان و در دسترس ابزارها و تمرین‌هایی را که برای ساختن پایه‌ای قوی و پایدار برای چشم‌اندازی امیدوارانه‌تر به زندگی نیاز دارید، فراهم می‌کند. ویژگی های کتاب کار مثبت اندیشی: مزایای مثبت اندیشی – معنای مشارکت در تفکر مثبت را کشف کنید و کشف کنید که چگونه می‌تواند تغییرات ملموسی در کیفیت زندگی شما ایجاد کند.

راهنمایی مبتنی بر شواهد – از تمرکز حواس و نفس کشیدن گرفته تا مدیتیشن و یادداشت روزانه، استراتژی‌ها و تمرین‌هایی را بیابید که به شما در بهبود طرز فکرتان کمک می‌کنند. تذکرات تفکر برانگیز – بهتر است خود را از طریق سؤالاتی درک کنید که شما را تشویق می‌کند تا نحوه برخورد و واکنش خود را به چالش های زندگی بررسی کنید. با این مجموعه تمرینات مثبت اندیشی دیدگاه خود را نسبت به زندگی بهبود بخشید.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top