کتاب ذهنیت تنوع اساسی

کتاب ذهنیت تنوع اساسی

نام کتاب به لاتین: The Essential Diversity Mindset: How to Cultivate a More Inclusive Culture and Environment

نام کتاب به فارسی: ذهنیت تنوع اساسی: چگونه فرهنگ و محیطی فراگیرتر پرورش دهیم.

نویسنده: سو بُنگ پیر (Soo Bong Peer)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

رویکردی تازه و عملی به تنوع – به عنوان یک ذهنیت، نه به عنوان یک فرمول.

“ترکیبی غنی از داستان‌های شخصی، داده‌های تحقیقاتی و توصیه‌های عالی که به ما کمک می‌کند فراتر از محدودیت‌های برچسب‌ها فکر کنیم و صحبت کنیم تا افراد درونشان را ببینیم، احترام بگذاریم و از آنها قدردانی کنیم.” – از پیش گفتار کلارنس پیج

در آب و هوای تقسیم شده ما با نگرانی ها و احساسات شدید در مورد شمول، نژادپرستی و کنش گرایی، ذهنیت تنوع اساسی رویکردی دگرگون کننده به تنوع ارائه می دهد – به عنوان یک طرز فکر، نه به عنوان یک فرمول. افکار، احساسات و رفتارها (نه اعمال، انطباق، یا آمار) نتایج تنوع را هدایت می کنند.

ذهنیت تنوع اساسی پاسخ هایی را به مشاغل، سازمان ها و افرادی که در جستجوی دیدگاه ها و استراتژی های جایگزین برای پیشبرد تنوع و شمول هستند، ارائه می دهد. این برای کسانی است که احساس متفاوت بودن یا بیگانگی می کنند و می خواهند حس خودتوانمندی خود را تقویت کنند و با دیگران ارتباط برقرار کنند. و این برای کسانی است که می خواهند ظرفیت خود را برای ایجاد همدلی، نگرش باز و ارتباط بیشتر تقویت کنند.

ذهنیت تنوع اساسی خوانندگان را ترغیب می‌کند تا مکث کنند و در مورد جایی که هستند فکر کنند و بررسی کنند که چگونه همه ما می‌توانیم تغییرات مثبتی ایجاد کنیم تا در وحدت با تفاوت‌ها پیشرفت کنیم.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top