کتاب هنر روتین

کتاب هنر روتین

وقتی نوبت به روال می رسد، “یک اندازه برای همه” وجود ندارد. دکتر ایسکوویچ مطالعه اصلی خود را در مورد روتین به اشتراک می گذارد – از طریق مشاهدات او بیاموزید که چگونه روال می تواند طول عمر، عملکرد و سازگاری را بهبود بخشد. برای ساختن روالی که بهترین کار را برای شما دارد، مجهزتر خواهید بود!

خرد متعارف نشان می دهد که بهترین راه برای پیمایش در دنیای جدید پر سر و صدا، پذیرش تغییر است. به روی تازگی باز شود. با جریان برو. در لحظه زندگی کن. پرتاب بی امان محتوا را دقیقه به دقیقه در آغوش بگیرید. اما کارشناسان روتین، دکتر آنجل ایسکوویچ، جو گارنر و مایکل اشلی اینجا هستند تا بگویند این ایده بدی است. انسان ها فقط از ساختار بهره نمی برند؛ آنها به آن نیاز دارند.

سال‌ها مشاهده و تمرین منجر به مفهوم روتین‌شناسی آنها شد، کلیدی برای بهینه‌سازی زندگی شما و درمان بحران. دستور اساسی روتین شناسی این است که به درون خود نگاه کنید و زندگی خود را در “حباب زمان” بگذرانید تا هدف، معنا و لذت را بیابید. این کتاب با ارائه بینش هایی از بازیگران برتر و داستان های پیروزی بر ناملایمات، نشان می دهد که روتین فقط یک ایده خوب نیست بلکه برای بقا و شکوفایی امروز ضروری است.

 

نام کتاب به لاتین: The Art of Routine: Discover How Routineology Can Transform Your Life

نام کتاب به فارسی: هنر روتین: کشف کنید که روتین شناسی چگونه می تواند زندگی شما را متحول کند.

نویسندگان: آنجل ایسکوویچ (Angel Iscovich) – جو گارنر (Joe Garner) – مایکل اشلی (ِMichael Ashly)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top