کتاب همدلی روانی

کتاب همدلی روانی

نام کتاب به لاتین: Psychic Empath: Improve Emotional Intelligence by Developing Your Psychic Abilities, Discover the Usefulness and Power of the Enneagram, and Increase Your Individual Abilities with Chakra Healing

نام کتاب به فارسی: همدلی روانی: با توسعه توانایی های روانی خود، هوش هیجانی خود را بهبود بخشید، سودمندی و قدرت انیاگرام را کشف کنید، و توانایی های فردی خود را با چاکرا درمانی افزایش دهید.

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

همدل روانی فردی است که حس همدلی قوی دارد. یک همدل روانی می‌تواند احساسات اطرافیان خود را به دقت تعیین کند. توانایی خواندن و درک انرژی دیگران و استفاده از آن اطلاعات برای بهبود زندگی خود و اطرافیانتان یک موهبت نادر و شگفت انگیز است. این هدیه‌ای است که می‌توان از آن هر روز و هر بار که با دیگران تعامل دارید استفاده کرد، اما اکثر ما هرگز در مورد آن یاد نمی‌گیریم.

این کتاب نگاهی عمیق به این موضوع ارائه می‌کند، و تمام اطلاعات اولیه‌ای را که برای در نظر گرفتن همدلی روانی نیاز دارید، پوشش می‌دهد. انواع مختلف توانایی های روانی، نحوه رشد آنها و چگونگی درک آنها را شرح می دهد. سپس انواع مختلف همدلی را توضیح می دهد و نکات و توصیه هایی را در مورد چگونگی افزایش توانایی خود ارائه می‌دهد.

از طریق این کتاب، شما یاد خواهید گرفت که چگونه:

توانایی های روانی خود را توسعه دهید و شهود خود را توسعه دهید.

توانایی های روانی خود را بهبود بخشید و مواهب معنوی خود را توسعه دهید.

چاکراهای خود را بشناسید و توانایی های چاکراهای خود را بهبود بخشید.

Enneagram را بشناسید و نقاط قوت خود را توسعه دهید.

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top