دستکاری، زبان بدن، روانشناسی تاریک

کتاب دستکاری، زبان بدن، روانشناسی تاریک

دستکاری‌کنندگان و افرادی که به دنبال استفاده از ما به نفع خود هستند، در اطراف ما هستند. خوشبختانه روش هایی برای شناسایی آنها و شکست دادن آنها در بازی وجود دارد!

 

این بسته مجموعه نهایی کتاب هایی است که به روانشناسی تاریک می پردازد. آنچه یاد می گیرید دیدگاه شما را نسبت به خودتان تغییر می دهد و اعتماد به نفس شما را از پشت بام بالا می برد! تکنیک‌ها و روش‌هایی که در اینجا توضیح داده می‌شوند مطمئن می‌شوند که دیگر هرگز آسیب نخواهید دید، و همچنین می‌توانید از آنها برای سود خود استفاده کنید.

 

به یاد داشته باشید که دانش قدرت است و رشته روانشناسی تاریک متاسفانه هنوز به طور کامل بررسی نشده است. به عبارت دیگر، مردم به اندازه کافی در مورد آن صحبت نمی کنند و این کاراکترهای نامطلوب را در مزیت قرار می دهد. کنترل خود را به دست بگیرید و از خود و عزیزانتان در برابر دستکاری‌کنندگان، خون‌آشام‌های انرژی و هر کس دیگری که نقاط ضعف شما را شکار می‌کند محافظت کنید.

 

نام کتاب به لاتین: Manipulation, Body Language, Dark Psychology, NLP, Mind Control and How to Analyze People: Master your Emotions, Influence People, Brainwashing, Hypnotism, Stoicism, Personality Types and Persuasion

نام کتاب به فارسی: دستکاری، زبان بدن، روانشناسی تاریک، NLP، کنترل ذهن و نحوه تجزیه و تحلیل افراد: بر احساسات خود مسلط شوید، بر افراد تأثیر بگذارید، شستشوی مغزی، هیپنوتیزم، رواقی گرایی، تیپ های شخصیتی و متقاعدسازی

نویسنده: جیک اسمیت (Jake Smith)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۰ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top