کتاب چگونه مردم را مانند یک کتاب بخوانیم

کتاب چگونه مردم را مانند یک کتاب بخوانیم

آیا واقعاً می‌توانیم بدانیم که در ذهن دیگران چه چیزی وجود دارد، چه احساسی دارند، یا برنامه‌هایشان چیست؟

پاسخ بله است – و ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید! به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه سریع و دقیق همه چیز را در مورد افرادی که ملاقات می کنید یاد بگیرید.

چگونه مردم را مانند کتاب بخوانیم، خواندنی جذاب است که به شما هر آنچه را که در مورد خواندن زبان بدن دیگران، یادگیری انگیزه‌های آن‌ها، و کشف مقاصد واقعی آن‌ها نیاز دارید، یاد می‌دهد تا بتوانید روابط عمیق‌تر و معتبرتری را در هر زمان و هر مکان تقویت کنید!

جیمز دبلیو ویلیامز، استاد ارتباطات و متخصص زبان بدن، مادام‌العمر شیفته نمایش‌هایی مانند «CSI»، «The Mentalist» و «Lie to Me» بوده است، عمدتاً به این دلیل که شخصیت‌هایی را به نمایش می‌گذارند که مهارت زیادی در کشف کردن دارند.

به نظر می رسد این افراد توانایی اسرارآمیزی برای غواصی غریزی در چرایی رفتارهای افراد دارند – تا جایی که حتی می دانند بعداً چه خواهند گفت یا چه خواهند کرد.

آنها راهی برای برقراری ارتباط با مقاصد خود دارند تا واقعاً نقطه نظرات خود را به آنها منتقل کنند. و به نوعی، آنها حتی می توانند به سرعت تشخیص دهند که آیا کسی سعی در دستکاری یا سوء استفاده از آنها دارد یا خیر!

آیا این یک ابرقدرت است؟ ممکن است اینطور به نظر برسد. اما، در واقعیت، این مهارتی است که هر کسی می تواند آن را توسعه دهد!

این یک مهارت قدرتمند و تغییر دهنده بازی است که می توان آن را با منابع مناسب تقویت کرد و نحوه خواندن افراد مانند کتاب ابزاری عالی برای کمک به شما در انجام آن است.

از طریق تحقیقات گسترده جیمز در طول سال‌ها، او رازهایی را در مورد کشف سریع و دقیق تک تک افرادی که ملاقات می‌کنید – بدون شنیدن صحبت‌هایشان – کشف کرد!

دانستن اینکه دقیقاً به دنبال چه چیزی باشید و به تیپ های شخصیتی مختلف در سناریوهای مختلف چه بگویید، می تواند دلهره آور و حتی غیرممکن باشد. این کتاب همه چیز را برای شما آسان می کند.

همه راه‌هایی را که می‌توانید مهارت‌های لازم برای تندخوانی افراد، کشف مقاصد واقعی آن‌ها، و مهم‌تر از همه، ایجاد ارتباطات واقعی را توسعه دهید، به‌دست خواهید آورد.

شما نیازی به مدرک روانشناسی یا تجربه کارآگاهی مانند شخصیت هایی که در بالا ذکر کردیم ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید یک ذهن باز است، چند دقیقه در روز، و یک نسخه از چگونه مردم را مانند یک کتاب بخوانیم تا به طور موثر مردم را در هر زمان و هر مکان بخوانید و تجزیه و تحلیل کنید!

 

نام کتاب به لاتین: How to Read People Like a Book: A Guide to Speed-Reading People, Understand Body Language and Emotions, Decode Intentions, and Connect Effortlessly

نام کتاب به فارسی: چگونه مردم را مانند یک کتاب بخوانیم: راهنمایی برای افراد تندخوان، درک زبان بدن و احساسات، رمزگشایی اهداف، و ارتباط بی دردسر

نویسنده: جیمز دبلیو ویلیامز (James W. Williams)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۰ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top