کتاب چگونه افراد دارای روانشناسی تاریک را تجزیه و تحلیل کنیم

کتاب چگونه افراد دارای روانشناسی تاریک را تجزیه و تحلیل کنیم

آیا می خواهید وارد اتاقی شوید و بلافاصله احساسی نسبت به افراد اطراف خود داشته باشید؟

آیا می خواهید حتی قبل از شروع مکالمه، شخصیت یک نفر را درک کنید؟

آیا می خواهید یک رادار داخلی برای شناسایی عوامل دستکاری و دروغگوها داشته باشید؟

آیا می خواهید به سرعت یاد بگیرید که چگونه از روانشناسی تاریک استفاده کنید تا آنچه را که از مردم می خواهید به دست آورید بدون اینکه آنها بدانند؟ (توجه به لحاظ اخلاقی از این تکنیک ها استفاده کنید)

از طریق این راهنمای مبتدی، نویسنده ویل هاوکینز تمام دانش و استراتژی‌هایی را که برای درک افراد از طریق مهارت‌های خواندن کلامی و غیرکلامی نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد، اسرار افرادی که شما را مجذوب خود می‌کنند را یاد می‌گیرد تا از طریق استفاده، خود را مغناطیسی و غیرقابل مقاومت نشان دهند. با متقاعدسازی قدرتمند، فریب و روانشناسی تاریک، علاوه بر این، یاد خواهید گرفت که چگونه دستکاری را کشف کنید و از خود در برابر شستشوی مغزی از افرادی که هرگز به آنها شک نمی کنید محافظت کنید.

در اینجا فقط ۱۰٪ از مواردی که در این کتاب خواهید یافت وجود دارد:

✔️ در نهایت، راه های خود را از دستکاری شدن پیدا کنید، با بازگشت به کنترل ۱۰۰٪ بر خود، دیگر قربانی دستکاری ها نشوید. بیاموزید که چگونه مرزهای خود را با توجه به آنچه برای رفاه ذهنی و عاطفی خود لازم است تنظیم کنید و به آن پایبند باشید.

✔️ چگونه افراد را با استفاده از روانشناسی تاریک با بهترین استراتژی ها و تاکتیک ها در تمام زمینه های زندگی خود، از جمله کار، رهبری، روابط عاشقانه، والدین، و دوستی تجزیه و تحلیل کنید.

✔️سرنخ هایی برای آشکار کردن مقاصد واقعی

✔️پاداش: چگونه علاقه عاشقانه را تشخیص دهیم؟ نشانه‌هایی که نشان می‌دهد یک مرد/زن بدون انگیزه‌های پنهانی به شما علاقه واقعی عاشقانه دارد

✔️تصورات غلط: آیا تا زمانی که آن را درست نکنید، می توانید آن را جعل کنید؟

✔️ تیپ های مختلف شخصیت و نحوه تاثیر آنها بر رفتار

✔️پاداش: دست کم گرفته شده ترین مهارتی که پس از توسعه زندگی شما را بهتر می کند

 

با خواندن این کتاب، قوی ترین اصول در دنیای تاریکی روانشناسی را خواهید آموخت.

مطمئن نیستید که بتوانید در عمل از آنها استفاده کنید؟

نگران نباش! هر فصل جنبه ای از روانشناسی تاریکی را به گونه ای توضیح می دهد که برای همه به راحتی قابل دسترسی و به راحتی قابل درک باشد.

وقتی خواندن این کتاب را تمام کردید، سبک زندگی شما متفاوت خواهد بود، زیرا هیچ کس نمی تواند شما را دستکاری کند، و شما از قبل اهداف واقعی افراد را تشخیص می دهید.

 

نام کتاب به لاتین: How to Analyze People with Dark Pychology: The Only Guide You Need to Read Body Language, Decode Intentions and Human Personality Types to Uncover Manipulators Even Before the First Conversation

نام کتاب به فارسی: چگونه افراد دارای روانشناسی تاریک را تجزیه و تحلیل کنیم: تنها راهنمای شما برای خواندن زبان بدن، رمزگشایی اهداف و تیپ های شخصیتی انسان برای کشف دستکاری کنندگان حتی قبل از اولین مکالمه

نویسنده: ویل هاوکینز (Will Hawkins)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top