کتاب چگونه افراد را تجزیه و تحلیل کنیم

کتاب چگونه افراد را تجزیه و تحلیل کنیم

آیا تا به حال آرزو کرده اید کاش می توانستید بدانید یک شخص واقعاً در مورد شما چه فکر می کند؟ آیا از این که نمی دانید مردم چه کار می کنند خسته شده اید؟ مردم بیش از آنچه که حتی تصور می کنند فریب خورده و فریب می خورند… این کتاب به طور خاص برای کمک به شما در مقابله با موقعیت های دشوار نوشته شده است. شما مهارت های جدیدی را یاد خواهید گرفت، چگونه احساسات خود را مدیریت کنید، و چگونه از خود و افراد اطراف خود محافظت کنید. وضعیت بدن، نحوه صحبت کردن و صفت هایی که استفاده می کنید را تغییر می دهد.

در این کتاب شما تکنیک‌های رمزگشایی زبان بدن رایج را خواهید آموخت و همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه چشم‌ها می‌توانند چشم‌اندازی از ارتباط غیرکلامی را به ما ارائه دهند. با یادگیری نحوه تجزیه و تحلیل موثر افراد، ارتباطات قوی تری با افراد اطراف خود ایجاد کنید، با آنها همدلی بهتری داشته باشید و از خودتان رهبر بهتری بسازید.

 

نام کتاب به لاتین: How to Analyze People: Master Emotional Intelligence to Speed Read Body Language. Stop Dark Psychology Manipulation and Rewire Your Anxious Brain to Improve Your Life

نام کتاب به فارسی: چگونه افراد را تجزیه و تحلیل کنیم: برای تسریع خواندن زبان بدن به هوش هیجانی تسلط پیدا کنیم. دستکاری روانشناسی تاریک را متوقف کنید و مغز مضطرب خود را برای بهبود زندگی خود دوباره سیم کشی کنید.

نویسنده: دنیل کارنگی (Daniel Carnegie) – دیل گرین گریوز (Dale Greene Greaves)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top