راهنمای عملی مهارت های نرم ارتباطات، روانشناسی و اخلاق برای زندگی حرفه ای شما

کتاب راهنمای عملی مهارت های نرم ارتباطات، روانشناسی و اخلاق

نام کتاب به لاتین: A Practical Guide to Soft Skills; Communication, Psychology, and Ethics for Your Professional Life

نام کتاب به فارسی: راهنمای عملی مهارت های نرم ارتباطات، روانشناسی و اخلاق برای زندگی حرفه ای شما

نویسندگان: ریچارد آلمونت (Richard Almonte)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

این متن قابل دسترسی به طیف وسیعی از مهارت های نرم مورد نظر کارفرمایان می پردازد و راهنمای عملی برای توسعه و نشان دادن مؤثر این مهارت ها ارائه می دهد.

مهارت‌های نرم – از جمله ارتباطات، خدمات مشتری، کار تیمی، حل مسئله و مدیریت شخصی – مؤلفه اصلی هویت حرفه‌ای هر کارگر را نشان می‌دهد. این کتاب مهارت‌های نرم اصلی را تجزیه و تحلیل می‌کند، از جمله مهارت‌های نرم رو به درون (چگونه کارگران خود را مدیریت می‌کنند تا کارشان را به طور مؤثر انجام دهند) و مهارت‌های رو به بیرون (چگونگی تعامل مؤثر کارگران با دیگران و در گروه‌ها). این بررسی می کند که چگونه این مهارت ها در زمینه های اساسی هنرهای لیبرال از جمله ارتباطات بین فردی، روانشناسی و اخلاق ریشه دارند. این یک آموزش فعال یادگیری، از جمله تمرین‌های خلاقانه و مطالعات موردی را ارائه می‌کند که از طریق آن دانش‌آموزان می‌توانند درک خود از مفاهیم اساسی و کاربرد آنها را در موقعیت‌های دنیای واقعی ارزیابی کنند.

این کتاب می‌تواند به عنوان مکملی برای دوره‌های ارتباطی، تجاری و شغلی مورد استفاده قرار گیرد و برای دانش‌آموزان و متخصصان جوان و همچنین مشاوران شغلی، مربیان دوره متوسطه در سراسر برنامه درسی، و متخصصان منابع انسانی و یادگیری مورد توجه قرار گیرد.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top