کتاب 80/20 زندگی شما!

کتاب ۸۰/۲۰ زندگی شما!

آیا اغلب احساس می کنید که بدون انجام کاری، چرخ های خود را می چرخانید؟ آیا از اینکه به اهداف خود نرسیده اید احساس خستگی، غرق شدن و ناامیدی می کنید؟ اگر چنین است، زمان آن رسیده است که زندگی خود را ۸۰/۲۰ کنید!

تصور کنید که همه چیز را در حالی انجام می دهید که وقت خالی برای استراحت و دنبال کردن علایق خود دارید. تصور کنید که شغل، زندگی خانگی، روابط و سلامتی خود را بهبود می بخشید، کسری از زمان و تلاشی را که فکر می کنید لازم است صرف کنید.

نویسنده پرفروش آمازون، Damon Zahariades، یک استراتژی واضح، عملی و آسان برای به دست آوردن نتایج خارق‌العاده در زندگی‌تان با اقدام کمتر ارائه می‌دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک طرز فکر غیر متعارف را اتخاذ کنید که هر جنبه ای از تجربه روزانه شما را بهینه می کند. و بهتر از همه، شما از یک سبک زندگی مفیدتر لذت خواهید برد در حالی که زمان و تلاش کمتری برای ایجاد آن صرف می کنید.

اگر از عدم پیشرفت در زندگی خود ناامید یا دلسرد شده اید، راه حل به سادگی تنظیم طرز فکرتان است. ۸۰/۲۰ زندگی شما! به شما نشان خواهد داد که چگونه این کار را انجام دهید، و به شما کمک می کند تا این دیدگاه جدید را در راه های عملی به کار ببرید که نتایج قابل توجهی ایجاد می کند.

 

نام کتاب به لاتین: ۸۰/۲۰ Your Life! How To Get More Done With Less Effort And Change Your Life In The Process!

نام کتاب به فارسی: ۸۰/۲۰ زندگی شما! چگونه با تلاش کمتر کارهای بیشتری انجام دهید و زندگی خود را در این فرآیند تغییر دهید!

نویسنده: دیمون زهاریادس (Damon Zahariades)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۱۸ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top