کتاب 365 روز با نظم و انضباط

کتاب ۳۶۵ روز با نظم و انضباط

چگونه انضباط شخصی بسازیم و موفق تر شویم (۳۶۵ فکر قدرتمند از درخشان ترین ذهن های جهان)

فقدان آن باعث می شود نتوانید به اهداف خود برسید. بدون آن، شما برای کاهش وزن، تناسب اندام، زود بیدار شدن، کار مفید و صرفه جویی در هزینه مبارزه خواهید کرد. عدم پذیرش آن در زندگی روزمره به این معنی است که هرگز پتانسیل کامل خود را درک نخواهید کرد. نادیده گرفتن آن به طور اجتناب ناپذیری منجر به پشیمانی و احساس غمگینی می شود که اگر فقط تصمیم به توسعه آن داشتید، چقدر زندگی شما موفق تر و باورنکردنی تر بود.

این چیز قدرتمند چیست؟ خود انضباطی.

و اگر چیزی وجود داشته باشد که خود انضباطی نیست، آنی است. ماهها (اگر نه سالها) طول می کشد تا خودکنترلی قدرتمندی ایجاد شود که از شما در برابر تصمیمات تکانشی، تنبلی، تعلل و بی عملی محافظت کند.

شما باید ۳۶۵ روز در سال هر روز و هر روز نظم و انضباط خود را به نمایش بگذارید. اگر همدمی داشتید که هر روز به شما یادآوری می کرد که منظم باشید و استقامت کنید، حتی وقتی شرایط سخت می شود؟

۳۶۵ روز با نظم و انضباط  یک کتاب راهنمای کاربردی و در دسترس برای پذیرش نظم بیشتر در زندگی روزمره شما است. نحوه انجام این کار را از طریق ۳۶۵ بینش مختصر و روزانه از باهوش ترین ذهن های جهان، که توسط نویسنده پرفروش توسعه شخصی مارتین میدوز گسترش یافته و در مورد آنها توضیح داده شده است، یاد خواهید گرفت.

این فقط یک کتاب الهام بخش نیست؛ بیشتر مدخل‌ها پیشنهادهای عملی ارائه می‌دهند که می‌توانید فوراً آن‌ها را در زندگی خود اعمال کنید تا نظم بیشتری پیدا کنید.

 

نام کتاب به لاتین: ۳۶۵ Days With Self-Discipline: 365 Life-Altering Thoughts on Self-Control, Mental Resilience, and Success

نام کتاب به فارسی: ۳۶۵ روز با نظم و انضباط: ۳۶۵ اندیشه تغییردهنده زندگی در مورد خودکنترلی، انعطاف پذیری ذهنی و موفقیت

نویسنده: مارتین میدوز (Martin Meadows)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۱۷ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top