وایت پیج شماره ۱۰

۷ رمز پنهان برای فروش موفق

طــــی سال‌ها، ما برای شناسایی مسیرهای بی‌شماری که برای فروش وجود دارد، تلاش بسیار کرده‌ایم: گوش دادن به صدها نوار صوتی و تماشای فیلم‌های ویدئوئی فروش. امروز هم هنوز هنگامی‌که از ما، در مورد افزایش مهارت‌های فروش سؤال می‌شود، حقیقتاً پاسخ ما به‌طور حیرت‌آوری، بی‌اندازه ساده است. ما دریافته‌ایم که هفت رمز پنهان برای فروش موفق وجود دارد و ما از آن‌ها برای رشد بعضی از موفق‌ترین شرکت‌های تجاری در آمریکا استفاده می‌کنیم. ما همچنین از این رموز تحت عنوان مشاور تجاری برای رشد شرکت‌های نخبه جهانی سود می‌بریم. این وعده را به شما می‌دهیم که با استفاده از این رموز، به‌زودی شاهد افزایش فروش خود باشید همچنین شاهد مشتریانی خرسندتر و تجارتی سودآورتر خواهید بود. با این امید، ما هفت رمز فروش موفق را بیان می‌کنیم.

۱ – هدف‌گذاری: همه افراد موفق، اهداف بزرگی را برای خود ترسیم کرده و سپس این اهداف بزرگ را به اهداف کوچک‌تر تقسیم می‌کنند. اهداف به شما اجازه می‌دهند تا بر فعالیت خود تمرکز کنید و تمرکز بیشتر، موفقیت بیشتری را برای شما فراهم می‌کند.

هنگامی‌که اهداف فروش خود را مشخص کردید، نیازمندید تا آن‌ها را به اهداف روزانه تقسیم کنید و سپس برنامه‌ها و اهداف روزانه خود را یادداشت کنید. همچنان که به فروش خود ادامه می‌دهید آن را با اهداف روزانه خود مقایسه کنید تا به یک تعادل جدید برسید، ازآنچه حاصل می‌شود می‌توانید اهداف روز بعد خود را تهیه کنید. آیا واقعاً دنبال کردن اهداف فروش روزانه با این طریق مؤثر خواهد بود؟ این عمل را بـــرای بیست‌ویک روز ادامه دهید، به‌زودی از نتایج آن شگفت‌زده خواهید شد.

۲ – یک برنامه فروش را دنبال کنید: همه پزشکان بزرگ، وکلای بزرگ، تکنسین‌های بزرگ و کسانی که فروش بزرگی دارند، در یک‌چیز مشترک‌اند، آن‌ها همگی برنامه‌ای را که شامل سؤال کردن و گوش دادن به مشتریان است، دنبال می‌کنند. این مقاله اگرچه فضای لازم برای وارد شدن به جزئیات بیشتر را ندارد، اما اجازه دهید آن را به‌سادگی بیان کنیم.

هر برنامه فروش که به‌خوبی طراحی‌شده باشد دارای هشت مرحله است، که با ایجاد رابطه دوستانه یا حسن تفاهم آغاز و با بستن فروش پایان می‌پذیرد. هنگامی‌که شما به‌دقت دوره‌های آموزشی فروش را بررسی می‌کنید، باید از اینکه این دوره حول محور هشت مرحله‌ای دور می‌زند مطمئن شوید. اگر غیرازاین باشد …

 

برای مطالعه ادامه محتوا فایل زیر را دانلود کنید.

دانلود وایت پیج شماره ۱۰، ۷ رمز پنهان برای فروش موفق.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top