کتاب بازاریابی ویدیویی

کتاب بازاریابی ویدیویی

نام کتاب به لاتین: Video Marketing: Create Engaging Video Campaigns to Drive Brand Growth and Sales

نام کتاب به فارسی: بازاریابی ویدیویی: کمپین های ویدیویی جذاب ایجاد کنید تا رشد و فروش برند را افزایش دهید.

نویسندگان: جان موات (Jon Mowat)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

ویدیو یکی از مؤثرترین ابزارهایی است که بازاریابان می‌توانند از آن برای افزایش آگاهی از برند، جذب مشتریان، افزایش ترافیک وب‌سایت و افزایش فروش استفاده کنند.

بازاریابی ویدئویی نگاهی گام به گام و عمیق به برنامه ریزی و ایجاد کمپین های ویدیویی عالی و همچنین فعال سازی، آزمایش و سنجش موفقیت آنها دارد. با استفاده از مطالعات موردی از نام‌های معروف جهانی مانند آدیداس، کلینکس، لنوو و ردبول، به بررسی انواع ویدئوها و پلتفرم‌هایی که برندها باید از آن استفاده کنند، با استفاده از کمپین‌های چند ویدئویی، ویدئوهای زنده و وبینارها، و همچنین ایجاد و ویرایش کمپین‌های ویدئویی در بودجه با استفاده از دوربین های DSLR و گوشی های هوشمند.

این ویرایش دوم از بازاریابی ویدئویی که با آخرین تحولات به روز شده است، شامل فصول جدیدی در مورد درک مخاطبان و خرید فضای رسانه ای در شبکه های تبلیغاتی و رسانه های اجتماعی، و همچنین محتوای بیشتر در مورد محتوای شخصی و شخصی و اجتناب از دام های احتمالی مانند کلاهبرداری و نمایش های جعلی است. و به روز رسانی منابع آنلاین همراه شامل پیوندهای ویدیویی برای کمپین‌های مورد بحث در کتاب و یک برنامه‌ریز استراتژی قابل دانلود برای خوانندگان است تا آن‌ها را تکمیل و اجرا کنند.

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top