کتاب Salesforce برای مبتدیان

کتاب Salesforce برای مبتدیان

نام کتاب به لاتین: Salesforce for Beginners: A step-by-step guide to creating, managing, and automating sales and marketing processes

نام کتاب به فارسی: Salesforce برای مبتدیان: راهنمای گام به گام برای ایجاد، مدیریت و خودکارسازی فرآیندهای فروش و بازاریابی

نویسنده: شریف شالان (Sharif Shaalan)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۰ میلادی

یک نمای ۳۶۰ درجه از پلتفرم Salesforce دریافت کنید و یاد بگیرید که چگونه از آن برای فروش، خدمات، بازاریابی و خودکارسازی فرآیندهای تجاری استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی درک نحوه استفاده از اشیاء اصلی Salesforce برای حداکثر کارایی ساخت داشبورد و گزارش های مختلف برای تجزیه و تحلیل نتایج و بهبود دید در فرآیندهای کسب و کار خود اصول اولیه مدیریت Salesforce و راه اندازی برنامه در تلفن همراه را بیاموزید .

این کتاب به شما مقدمه‌ای جامع برای مدیریت فروش، بازاریابی، روابط با مشتری و مدیریت کلی سازمان شما می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه Salesforce را برای حداکثر کارایی و بازگشت سرمایه پیکربندی و استفاده کنید. شما با یادگیری نحوه ایجاد فعالیت‌ها، مدیریت سرنخ‌ها و توسعه چشم‌اندازها و مسیر فروش خود با استفاده از فرصت‌ها و حساب‌ها شروع می‌کنید و سپس درک می‌کنید که چگونه می‌توانید فعالیت‌های بازاریابی را با استفاده از کمپین‌ها افزایش دهید.

این کتاب که مملو از موارد استفاده تجاری در دنیای واقعی است، به شما نشان می دهد که چگونه اطلاعات کسب و کار خود را به دقت تجزیه و تحلیل کنید تا تصمیمات سازنده بگیرید. همانطور که پیشروی می کنید، با ساختن گزارش ها و داشبوردهای مختلف در Salesforce برای به دست آوردن بینش های ارزشمند تجاری آشنا خواهید شد. در نهایت، ابزارهایی مانند سازنده فرآیند، فرآیندهای تایید، و قوانین تخصیص را برای دستیابی به اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار بررسی خواهید کرد و در مسیر تبدیل شدن به یک مدیر فروش موفق قرار خواهید گرفت.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top