کتاب استراتژی بازاریابی: متن و نمونه های موردی

کتاب استراتژی بازاریابی: متن و نمونه‌های موردی

استراتژی بازاریابی، ۴e  که به طور کامل بازبینی و به روز شده است، با یک هدف اصلی ادامه می‌دهد: آموزش دانش‌آموزان که مانند بازاریابان فکر و عمل کنند. نسخه چهارم با پوشش پیشرفته، نمونه‌های فعلی، موارد جدید و – برای اولین بار – عکس‌ها، رویکردی عملی و ساده برای تجزیه و تحلیل، برنامه‌ریزی و اجرای استراتژی‌های بازاریابی ارائه می‌کند – به دانشجویان کمک می‌کند یاد بگیرند استراتژی بازار مشتری مدار و طرح بازار. دانش آموزان با یادگیری مفاهیم و ابزارهای کلیدی استراتژی بازاریابی، مهارت های تفکر انتقادی تحلیلی و خلاق خود را تقویت می کنند.

تمرکز کتاب بر فرآیند خلاقانه ای است که در به کارگیری دانش بازاریابی برای توسعه و اجرای استراتژی بازاریابی است. این شامل یک چارچوب برنامه ریزی جامع و نمونه های بی شماری برای توسعه و اجرای موثر برنامه های بازاریابی است. نویسندگان بر ادغام و هماهنگی تصمیمات بازاریابی با سایر تصمیمات تجاری کاربردی به عنوان کلید دستیابی به ماموریت و چشم انداز کلی سازمان تاکید می کنند. آنها همچنین بر نیاز به یکپارچگی در فرآیند برنامه ریزی استراتژیک تاکید می کنند. نسخه چهارم که منعکس کننده تهاجمی ترین برنامه بازنگری موارد کتاب درسی تا به امروز است، شامل چندین مورد کاملاً جدید است که به طور خاص برای متن نوشته شده است، موارد بیرونی از مدرسه بازرگانی هاروارد، و موارد مورد علاقه که با تمرکزی جدید به روز و بازنویسی می شوند و به دانش آموزان این فرصت را می دهد.

برای کار بر روی طیف وسیعی از چالش‌ها از سوی سازمان‌های مختلف، از جمله یو اس ای تو دی، ژیلت، ماتل، بلاک باستر، موبایل ای اس پی ان، بست بای، آیکیا، جی ای جو، تیوو ، آدیداس و موارد دیگر. نمونه های بی شماری از برنامه ریزی و اجرای موفق نشان می دهد که چگونه شرکت ها با چالش های استراتژی بازاریابی در اقتصاد امروز مواجه می شوند. در ادامه به سبک امضای متن دانش‌آموز پسند، ویرایش چهارم نکات اساسی را بدون گرفتار شدن در اصطلاحات تخصصی صنعت پوشش می‌دهد – همه در ۱۲ فصل موجز.

 

نام کتاب به لاتین: Marketing strategy : text and cases 7th Edition

نام کتاب به فارسی: استراتژی بازاریابی: متن و نمونه های موردی

نویسندگان:مایکل دی. هارتلاین (Michael D. Hartline) – اُ.سی.فِرِل (ِO. C. Ferrell)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۱۷ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top