کتاب بازاریابی و زنجیره ارزش مشتری

کتاب بازاریابی و زنجیره ارزش مشتری

بازاریابی و مدیریت زنجیره تامین یک رابطه همزیستی در هر شرکتی دارند و با هم برای دوام و موفقیت یک شرکت حیاتی هستند. این کتاب یک رویکرد سیستمی به ادغام بازاریابی و مدیریت زنجیره تامین ارائه می دهد. ارتباط و قطع ارتباط استراتژیک بین زنجیره تامین و مدیریت عملیات و بازاریابی را با تمرکز بر عواملی که آمیخته بازاریابی گسترده را تشکیل می‌دهند، از جمله محصول، قیمت، تبلیغات، افراد و فرآیندها بررسی می‌کند.

جنبه های کلیدی مدیریت زنجیره تامین به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است، از جمله جابجایی مواد، بار واحد، سیستم های جابجایی و تجهیزات، و همچنین انبارداری و حمل و نقل، طراحی و بسته بندی. این کتاب سپس به بررسی عملکردهای بازاریابی محصولات (خدمات) نامشهود می پردازد و سپس بر بازارهای B2B تمرکز می کند. در سراسر جهان، تاکید زیادی بر بهینه سازی و به حداکثر رساندن زنجیره ارزش از طریق توسعه یک رویکرد سیستمی با بازارگرایی وجود دارد. پداگوژی که نظریه را به عمل ترجمه می‌کند، شامل موارد کوچک نظری، اهداف فصل به فصل و خلاصه‌ها می‌شود.

بازاریابی و زنجیره ارزش مشتری به دانشجویان پیشرفته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کمک می کند تا درک کنند که چگونه بازاریابی مقدماتی می تواند با عملیات پشتیبان مدیریت زنجیره تامین ارتباط برقرار کند.

 

نام کتاب به لاتین: Marketing and the Customer Value Chain

نام کتاب به فارسی: بازاریابی و زنجیره ارزش مشتری

نویسنده: توماس فوتیادیس (Thomas Fotiadis) – دیمیتریس فولیناس (Dimitris Folinas) – کنستانتینوس واسیلیو (Konstantinos Vasileiou) – آگلیکی کنستانتوگلو (Aggeliki Konstantoglou)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۲ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top