کتاب اینفلوئنسر مارکتینگ برای برندها

کتاب اینفلوئنسر مارکتینگ برای برندها

در چند سال آینده، برندها در مسیر صرف میلیاردها دلار برای بازاریابی تأثیرگذار هستند. این شکل از بازاریابی که در حال حاضر با موفقیت زیادی در اینستاگرام و یوتیوب استفاده می شود برای یک مد کوتاه مدت نیست، بلکه یک تغییر تکتونیکی برای آینده تبلیغات دیجیتال است. این راه آینده است، و مسئولیت آن بر عهده رهبران کسب و کار است که به راه خود ادامه دهند.

 

متخصصان بازاریابی مدرن که به دنبال پذیرش اینفلوئنسر مارکتینگ برای برندهای خود هستند، با چالش‌های مشابهی روبرو هستند. مانند یافتن استعداد مناسب، ردیابی و اندازه گیری نتایج و تعیین کمیت اینکه چگونه این فرصت بازاریابی جدید با استراتژی کلی همسو می شود. اینفلوئنسر مارکتینگ برای برندها راهنمای میدانی عصر دیجیتال است. پس از کار با صدها برند از سراسر جهان، نویسنده آرون لوین دانش خود را که از تحقیقات، استراتژی و تجربه عملی بیش از ۱۰۰۰۰ همکاری موفق با اینفلوئنسرها در اینستاگرام و یوتیوب به دست آورده است، به اشتراک می گذارد. او بینش های ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند حدس و گمان را حذف کنید و از اشتباهات رایج اجتناب کنید. مهمتر از آن، او به شما نشان می دهد که چگونه بازاریابی تأثیرگذار را به یک کانال بازاریابی مقیاس پذیر و پایدار تبدیل کنید.

 

چشم انداز رسانه های دیجیتال هر ساعت پیچیده تر می شود و بازاریابی تأثیرگذار نیز از این قاعده مستثنی نیست. اینفلوئنسر مارکتینگ برای برندها هنر و علم اینفلوئنسر مارکتینگ را تجزیه می‌کند و به شما کمک می‌کند تا این روش جدید ایجاد و توزیع محتوا را با فرمول‌های قدرتمند، استراتژی‌های اثبات‌شده و نمونه‌های دنیای واقعی ترکیب، زمینه‌سازی و تغییر دهید.

 

آنچه شما یاد خواهید گرفت

با استفاده از یک فرمول ۳ مرحله‌ای، کمپین‌های بازاریابی تأثیرگذار را برنامه‌ریزی کنید

ویدیوهای YouTube با بهترین عملکرد را ایجاد کنید که باعث افزایش ترافیک وب سایت، نصب برنامه و فروش می شود

بدانید که برای اینفلوئنسر مارکتینگ چه هزینه ای باید پرداخت کنید و اگر تازه شروع کرده اید چقدر باید سرمایه گذاری کنید

 

این کتاب برای چه کسی است

متخصصان بازاریابی و آژانس‌ها، تأثیرگذاران و تولیدکنندگان محتوا، دانشجویان بازاریابی، کسانی که به دنبال اشکال مؤثرتری از تبلیغات هستند و عموماً علاقه‌مند به درک چشم‌انداز جدید و در حال تحول رسانه‌های دیجیتال هستند.

 

 

نام کتاب به لاتین:  Influencer Marketing for Brands: What YouTube and Instagram Can Teach You About the Future of Digital Advertising

نام کتاب به فارسی: اینفلوئنسر مارکتینگ برای برندها: آنچه یوتیوب و اینستاگرام می توانند در مورد آینده تبلیغات دیجیتال به شما بیاموزند

نویسنده: آرون لوین (Aron Levin)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۱۹ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top