کتاب داستان سرایی برند

کتاب داستان سرایی برند

نام کتاب به لاتین: Brand Storytelling: Put Customers at the Heart of Your Brand Story

نام کتاب به فارسی: داستان سرایی برند: مشتریان را در قلب داستان برند خود قرار دهید

نویسنده: میری رودریگز (Miri Rodriguez)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۰ میلادی

برنده کتاب سال Stevie® Silver Award برنده جایزه کتاب بزرگ نیویورک

برنده بهترین کتاب روابط عمومی تاریخ کتاب

Authority Winner بهترین داستان سرایی جدید کتاب های الکترونیکی

Authority برنده بازاریابی و روابط عمومی جایزه مستقل مطبوعاتی

این راهنمای عملی که توسط داستان‌نویس برنده جایزه، Miri Rodriguez در مایکروسافت نوشته شده است، فراتر از استراتژی محتوا است و در عوض، با توصیه‌هایی از برندهایی مانند Expedia نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از داستان سرایی برند در آمیخته بازاریابی برای تقویت تعامل برند و دستیابی به رشد بلندمدت استفاده کرد.

با وجود درک تکنیک‌های داستان‌گویی ضروری، برندها به توضیح اینکه چگونه محصول یا خدماتشان می‌تواند به مشتری کمک کند، ادامه می‌دهند، نه اینکه نشان دهند که چگونه زندگی مشتری در نتیجه آنها تغییر کرده است.

داستان سرایی برند به عنوان یک استراتژی تجاری به قلب وفاداری به برند، رفتار مصرف‌کننده و تعامل بازمی‌گردد: استفاده از داستان‌گویی برای تحریک احساساتی که انسان‌ها توسط آن‌ها هدایت می‌شوند. این یک راهنمای گام به گام برای ارزیابی، از بین بردن، و بازسازی یک داستان برند، تغییر نام تجاری از ذهنیت «قهرمان» به «حمید» و قرار دادن مشتری به عنوان تأثیرگذار کلیدی برای ایجاد انگیزه در مخاطب، ارائه می‌کند.

این کتاب با ساده‌سازی اینکه از کجا شروع کنیم، چگونه موفقیت را محک بزنیم و از صدای برند ثابت در هر بخش اطمینان حاصل کنیم، به وضوح نشان می‌دهد که چگونه خوانندگان می‌توانند یک ارتباط عاطفی را با ارزش‌ها، تجربیات و آرزوهای شخصی مشتری هماهنگ کنند، و چگونه این امر رهبران، کارمندان و کارمندان برند را قادر می‌سازد. اینفلوئنسرها برای جشن گرفتن و تقویت تعامل با برند برای درازمدت، به جای تلاش برای برنده شدن آن.

این کتاب با توضیح اینکه چرا یادگیری ماشینی، هوش مصنوعی و اتوماسیون فقط یک طرف ماجرا را بیان می‌کند، الهام‌بخش مصاحبه‌های پیشرفته و مطالعات موردی از برندهای پیشرو برای استفاده از وفاداری به برند معتبر و ارتباط انسانی است.

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top