کتاب ذهنیت ساخت برند

کتاب ذهنیت ساخت برند

در دنیای امروز، به نظر می رسد که برندهای زیادی در حال ظهور هستند – همه آنها برای جلب توجه، اعتماد و پول جهانی با هم رقابت می کنند. در نتیجه، جهان بیش از هر زمان دیگری انتخاب دارد، چه آنلاین و چه در مراکز خرید. در صنعت شما، صدها رقیب وجود دارد – چگونه می‌توانید از بین مردم متمایز شوید و به رشد خود ادامه دهید؟

 

در این کتاب می‌خواهم به شما نشان دهم که چگونه یک برند بسازید، برندی که ماندگار باشد. ذهنیت ساخت برند برای کمک به شما برای به دست آوردن پایه ای قوی برای برندتان، به نمایش گذاشتن آن در جهان، جلب توجه آنها و جذب آنها نوشته شده است. این به شما کمک می کند تا مشخص کنید چه چیزی شما را متمایز می کند و به شما نشان می دهد که چگونه بر روی آن بسازید. این کتاب برای افرادی است که واقعاً در کسب و کار، مشتریان یا زندگی شخصی خود مشتاق چیزهای بیشتری هستند.

 

به عنوان یک سازنده برند، از طریق استراتژی و طراحی، بسیاری از بهترین ایده‌ها را در مورد ساختن یک برند خوانده و آزمایش کرده‌ام و آنها را به نکات کاربردی ساده برای کمک به مشتریانم تقطیر کرده‌ام. با این حال، من می خواهم تأثیر خود را گسترش دهم و به شما کمک کنم تا برند خود را نیز بسازید!

کارآفرینان، بازاریابان، طراحان و بسیاری دیگر که برای ساختن برند خود تلاش می‌کنند، موفقیت بزرگی را تجربه کرده‌اند. چگونه؟ با اجرای نکات و ترفندهای موجود در این تغییر ذهنیت مفید.

 

من قول می دهم که اگر مراحل این کتاب را دنبال کنید، برندی خواهید ساخت که بلافاصله نتایج عالی به ارمغان می آورد. در مورد هدف خود شفافیت بیشتری خواهید داشت. شما توجه مخاطبان خود را جلب خواهید کرد. اعتماد آنها را جلب خواهید کرد. شما افراد بیشتری را سوار خواهید کرد. شما افراد ماهر را در تیم خود خواهید داشت. رشد خواهید کرد. سود بیشتری خواهید داشت. و من قول می دهم که از دستیابی به هدف خود از طریق برند خود لذت زیادی خواهید داشت.

 

از آن دسته افرادی نباشید که برای ساختن یک برند تلاش می کند و سپس شکایت می کند که بازار خصمانه است یا زندگی دشوار است. فردی باشید که ذهنیت درستی نسبت به برندسازی دارد. از آن دسته افرادی باشید که در زندگی افراد تأثیر می گذارد – بالاخره همه ما اینجا هستیم تا در حوزه نفوذ خود تأثیر بگذاریم. و ساختن یک برند حول یک هدف شما را تاثیرگذارتر می کند.

 

حقیقتی که می خواهید بخوانید تأثیر مثبت مادام العمر در زندگی مشتری من – و من – گذاشته است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در حین مطالعه، کنترل زمان خود را حفظ کنید. هر صفحه دارای یک حقیقت اصلی توضیح داده شده است که با یک نقاشی ساده تر شده است تا به شما کمک کند حقیقت را آسان تر درک کرده و به کار ببرید. اکنون ساختن برند خود را شروع کنید، ذهنیت درستی داشته باشید و از ساختن یک برند سودآور، تاثیرگذار و هدفمند لذت ببرید.

 

 

نام کتاب به لاتین: Brand Building Mindset: Easy-to-Follow Principles to Build a Brand for both First-Time and Seasoned Entrepreneurs, Designers and Marketers

نام کتاب به فارسی: ذهنیت ساخت برند: اصولی آسان برای ایجاد یک برند برای کارآفرینان، طراحان و بازاریابان اولین بار و باتجربه

نویسنده: بن موکوما (Ben Mukoma)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۲ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top