ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی: روابط عمومی با رابط‌های کاربری هوشمند

کتاب ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی

نام کتاب به لاتین: Strategic Communication and AI: Public Relations with Intelligent User Interfaces

نام کتاب به فارسی: ارتباطات استراتژیک و هوش مصنوعی: روابط عمومی با رابط‌های کاربری هوشمند

نویسندگان: سیمون مور (Simon Moore) – رولند هوبشر (Roland Hubscher)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

این متن مختصر مقدمه‌ای در دسترس برای هوش مصنوعی و رابط‌های کاربری هوشمند (IUI) و اینکه چگونه آنها در قلب یک انقلاب ارتباطی برای ارتباطات استراتژیک و روابط عمومی قرار دارند، ارائه می‌کند.

IUI جایی است که کاربران و فناوری از طریق رایانه، تلفن، ربات، نمایشگرهای عمومی و غیره با یکدیگر ملاقات می‌کنند. آنها از هوش مصنوعی و روش های یادگیری ماشینی برای کنترل نحوه تعامل آن سیستم ها، تبادل داده ها، یادگیری و توسعه روابط با کاربران استفاده می‌کنند. نویسندگان، تحقیقات و پیشرفت‌هایی را بررسی می‌کنند که در حال حاضر تعامل انسان/ماشین را در طیف گسترده‌ای از زمینه‌ها از کالاهای مصرفی، مراقبت‌های بهداشتی و سرگرمی گرفته تا روابط اجتماعی، مدیریت بحران و کنش‌گری تغییر می‌دهند. آنها همچنین پیامدهای روابط عمومی را بررسی می‌کنند که چگونه فناوری‌هایی که متقاعدسازی بیش از حد شخصی را توسعه می‌دهند، می‌توانند برای انتخاب ما استفاده شوند، و فضای بحث‌برانگیز بین نفوذ، اصرار و کنترل را طی کنند.

این بررسی اجمالی قابل خواندن از کاربردها و مفاهیم هوش مصنوعی و IUI مورد استقبال محققان، دانشجویان و متخصصان در همه زمینه‌های ارتباطات استراتژیک، روابط عمومی و مطالعات ارتباطات قرار خواهد گرفت.

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top