کتاب تحقیق در رفتار سازمانی

کتاب تحقیق در رفتار سازمانی

این جلد بیست و ششم پژوهش در رفتار سازمانی مجموعه ای از مقالات خوش ساخت و متفکرانه را در مورد یک سری موضوعات تحقیقاتی ارائه می‌دهد. آنها از تلاش برای تغییر مسیر مطالعه رهبری، به تجزیه و تحلیل روابط بین فردی، تا ملاحظات موضوعات بین فرهنگی در سازماندهی کار، تا بحث در مورد نیروهای نهادی و محیطی در مورد نتایج سازمانی را شامل می شود. هر یک از این مقالات شامل بررسی کامل ادبیات مربوطه است، و مهمتر از آن، این ادبیات را با تحلیل مفهومی و نظریه جدید پیش می برد. به طور خلاصه، این مقالات روح “التقاط سخت” را ادامه می دهند که نمونه ای از انتشار سالانه ROB است.

مجموعه مقالات امسال به عنوان یک مجموعه، پیشرفت سالمی را برای حوزه رفتار سازمانی فراهم می کند. آنها نمونه هایی از بورس تحصیلی جدی هستند که تفکر فعلی ما را در مورد سازمان ها و رفتار شرکت کنندگان در آن گسترش داده و به چالش می کشند. بسیاری از این فصول جای خود را در میان بهترین های ارائه شده توسط مجموعه پژوهش در رفتار سازمانی خواهند گرفت. بازنگری در معنای رهبری. چه زمانی و چگونه رهبران تیم اهمیت دارند.

قانون عادی اعتماد غیرمنطقی: اسناد انگیزشی و فرآیند توسعه اعتماد. کلیشه های جنسیتی و عملکرد مذاکره: بررسی نظریه و تحقیق. واکنش های شخص ثالث به رفتار (سوء) کارمندان: دیدگاه عدالت. پویایی زیر گروه در تیم های توزیع شده بین المللی: قوم گرایی یا یادگیری فراملی؟ . ایدئولوژی رابطه ای پروتستانی: زیربنای شناختی و پیامدهای سازمانی یک ناهنجاری آمریکایی. ایزومورفیسم در معکوس: نظریه نهادی به عنوان توضیحی برای افزایش اخیر در ناهمگونی درون صنعت و اختیار مدیریت. ملکه سرخ: رقابت وابسته به تاریخ در میان سازمان ها

 

 

نام کتاب به لاتین: Research in Organizational Behavior: An Annual Series of Analytical Essays and Critical Reviews

نام کتاب به فارسی: تحقیق در رفتار سازمانی: مجموعه ای از مقالات تحلیلی و بررسی های انتقادی سالانه

نویسنده: بری ام. استاو (Barry M. Staw) – رودریک ام. کرامر (Roderick M. Kramer)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۱ میلادی

 

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

دانلود کتاب تحقیق در رفتار سازمانی: مجموعه ای از مقالات تحلیلی و بررسی های انتقادی سالانه.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top