کتاب ترجمه متون ترفیعاتی و تبلیغاتی

کتاب ترجمه متون ترفیعاتی و تبلیغاتی

نام کتاب به لاتین: Translating Promotional and Advertising Texts

نام کتاب به فارسی: ترجمه متون ترفیعاتی و تبلیغاتی

نویسنده: ایرا تورِسی (Ira Torresi)

زبان: انگلیسی

سال نشر: ۲۰۲۰ میلادی

ترجمه متون ترفیعاتی و تبلیغاتی مستلزم به کارگیری تکنیک‌هایی است که اگرچه بسته به نوع متن خاص متفاوت است، اما همگی در جهت حفظ هدف متقاعدکننده خود هستند. این اغلب مستلزم سازگاری عمیق فرهنگی و در مواقعی بازنویسی کامل است. ترجمه متون تبلیغاتی و تبلیغاتی انواع کلیدی متون تبلیغاتی از جمله شخصی، تجاری، سازمانی، تجاری به مصرف کننده و تبلیغاتی را پوشش می‌دهد.

این جلد با نمونه‌های متعدد از زبان‌ها و رسانه‌های مختلف، برگرفته از تجربیات و مشاهدات حرفه‌ای خود نویسنده، برای استفاده به‌عنوان کتاب درسی برای تمرین کلاس درس یا به‌عنوان کتاب راهنما برای خودآموزی طراحی شده است. همچنین بینشی برای تحقیق در مورد ترجمه تبلیغاتی و تبلیغاتی فراهم می کند. این نسخه دوم و به روز شده بخش های کاملاً جدیدی را در مورد خود تبلیغی در رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل متن و ابزارهایی برای ارزیابی بین فرهنگی متون تبلیغاتی ارائه می‌دهد.

این متن با مثال‌های جدید، واژه‌نامه اصطلاحات، و فعالیت‌ها و وظایف در پورتال مطالعات ترجمه راتلج اصلاح شده است، این متن ضروری برای دانشجویان، محققان، مترجمان و متخصصانی است که در کپی‌نویسی، بازاریابی، روابط عمومی یا حوزه‌های مرتبط کار می‌کنند.

دانلود کتاب:

این بخش از محتوا مخصوص کاربران متا می‌باشد

اگر هم اکنون کاربر ما هستین، وارد حساب بشین یا همین الان عضو سازمان مدیرت متا بشین.

[dm-modal]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده نظرات
Scroll to Top